Територіальні органи ДФС
у Черкаській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

27 вересня - черговий Спеціальний вебінар для роботодавців і працівників!

20.09.2017 -

27 вересня 2017 року о 10-00 год. відбудеться перший спільний вебінар головного управління ДФС у Черкаській області та управління Пенсійного фонду України у Черкаській області.

Будуть висвітлені (на конкретних прикладах) питання нарахування і виплати пенсій; справляння податків пенсіонерами, оподаткування пенсій. А також: які наслідки незадекларованої праці і які дії підприємців і громадян, що не мають достатнього страхового стажу.

Попередньо на адресу проекту «Допомога платнику» help_payer@ukr.net уже надійшло дуже багато запитань, у більшості адресованих обласному управлінню Пенсійного фонду.

Вебінар складатиметься з двох блоків – податковий блок і інформація Пенсійного фонду.

Спікер від Пенсійного фонду – заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області Олександр Петрович Супряга.

Питання за темою до 11-30 год. 27.09.2017 можна надсилати за адресою help_payer@ukr.net після 13-00 год. – слід ставити у коментарях до відео.

Відео та всі матеріали вебінару, у т.ч. письмові відповіді на запитання учасників будуть доступними на каналі «Допомога платнику» після 13-00 год. 27 вересня.

 

 

Підписуйтеся на канал проекту «Допомога платнику» https://www.youtube.com/channel/UCKJFJnNkoRLlDwMm0nUi8Nw та сторінку головного управління у Facebookhttps://www.facebook.com/sfs.cherkasy/ і оперативно отримуйте актуальну інформацію і роз’яснення з оподаткування

 

Дякуємо усім учасникам проекту «Допомога платнику». Ми працюємо для вас!