Територіальні органи ДФС
у Черкаській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Знайомтесь, переможці обласного конкурсу «Майбутнє країни – у мріях дитини»!

29.05.2015 -

27 травня відбулось засідання журі 2 (обласного) етапу конкурсу «Майбутнє країни – у мріях дитини». Із 93 конкурсних робіт, направлених для участі у регіональному етапі члени журі обрали найкращі. Загалом цього року в конкурсі взяли участь 376 юних черкащан, які представили роботи за напрямками «художні твори», «літературні твори», «комп’ютерна графіка (анімація)».

Для визначення призових творів членам журі обласного конкурсу було запропоновано відмітити уподобані конкурсні роботи картками з позначками «1», «2», «3» та «відзнака». Також присутнім журналістам запропоновано відзначити дитячі роботи карткою з позначкою «ЗМІ» і таким чином підтримати їх виконавців. Наприкінці своє рішення винесла літературна комісія, оголосивши переможців у категорії «Літературні твори».

Рішенням журі також відзначені позаконкурсні роботи вихованців Корсунь-Шевченківської спеціальної загальноосвітньої школи інтернату Черкаської обласної ради. Особливі діти надали на конкурс крім малюнків, вісім творів декоративно-прикладного мистецтва, якими показали важливість роботи своїх шефів – працівників Черкаської митниці ДФС: «Україна буде процвітати, якщо митниця буде добре працювати».

Потому співголови журі подякували усім присутнім за активну участь у підтримці службою талановитої молоді, небайдужої, з активною громадянською позицією.

Перше місце за напрямком «Художні твори» посіли:

- 11-ти річна Безугла Катерина з с. Яснозіря Черкаського району з роботою «Єдина! Щаслива! Моя Україна!» (вікова категорія 9-11 років);

- 12-ти річна Ірина Піскунова з м.Тальне з роботою «Прядеться щасливе майбутнє України» (вікова категорія 12-15 років). Роботу Ірини також підтримала Галина Рибак з ОДТРК «РОСЬ».

 Друге місце за напрямком «Художні твори» вибороли:

- 11-ти річна Заболотня Катерина, м.Звенигородка з роботою «Сплатіть податок – буде достаток» (вікова категорія 9-11 років);

- 14-ти річна Руденко Анна з м.Умань, робота «Сплачуйте податки не забувайте про нас» (вікова категорія 12-15 років).

Третє місце за напрямком «Художні твори»:

- 11-ти річна Будько Оксана, м.Звенигородка, робота «Квітни, краю рідний, процвітай, державо!» (вікова категорія 9-11 років);

- 13-ти річна Бойко Анна з м.Звенигородка, робота «Піклуйтесь про майбутнє своїх дітей – сплачуйте податки!» (вікова категорія 12-15 років).

Спеціальну відзнаку журі і підтримку журналістів газети «Нова Доба» і ТРК «ВІККА» за напрямком «Художні твори» отримала робота «Платіть податки, щоб ми жили у достатку!», яку виконала 11-ти річна Діана Пожарська, дочка загиблого бійця АТО, уманчанина Дмитра Пожарського.

Спеціальну відзнаку журі і відзнаку «вибір Черкаського осередку Національної скаутської організації «Пласт» отримали роботи 11-ти річної Альони Бузько з с.Червона Слобода Черкаського району «Міцний бюджет – міцна держава» і 13-ти річної Софії Брик з Черкас «Де податки платять вчасно – там і армія сучасна».

Спеціальну відзнаку журі отримали роботи 9-ти річної Марії Мороз з с.Руська Поляна Черкаського району «Як ніжна мама – про кожну людину завжди подбає бюджет країни» та 7-ми річної Кондратьєвої Єви з Черкас «Миру та злагоди усім на рідній землі!».

Перше місце за напрямком «Літературні твори»* посіли твори:

- 10-ти річного Богдана Коробова з с.Ліпляве, Канівського району «Роздуми про податки» (вікова категорія 9-11 років);

- 11-ти річної Глуханько Вікторії з м.Черкас «Чому потрібно сплачувати податки?» (вікова категорія 9-11 років). Робота Вікторії отримала спеціальну відзнаку «вибір ТРК «ВІККА»;

- 13-ти річної Лаут Валерії з м.Черкас «Лист до України» (вікова категорія 12-15 років);

Друге місце за напрямком «Літературні твори» вибороли:

- 9-ти річна Бабій Софія з Уманського району з віршем «Для дорослих і малих» (вікова категорія 9-11 років);

- 9-річний Владислав Коробов з с.Ліпляве, Канівського району,«Незнайоме слово «податки» (вікова категорія 9-11 років);

- 8-ти річна Дяченко Дарія з Золотоноші, «Давайте платити податки!»;

- 14-ти річна Олексенко Яна з м.Золотоноша, «Як жити чудово в багатій країні!» (вікова категорія 12-15 років).

Третє місце за напрямком «Літературні твори»:

- 12-ти річна Сивачук Олена з Уманського району, «Казка про три валюти» (вікова категорія 12-15 років);

- 15-ти річна Заставенко Марина з Камянки, «Сплата податків, зборів, платежів – економічна функція у житті країни».

Спеціальну відзнаку журі отримала робота Постойко Марини, м.Чигирин («Майбутнє країни у мріях дитини»).

Спеціальну відзнаку за напрямком «Комп’ютерна графіка (анімація)» отримала робота «У природи свої податки» 8-ми річної Битько Тетяни з м. Звенигородка.

Спеціальну відзнаку журі отримали творчі роботи вихованців Корсунь-Шевченківської спеціальної загальноосвітньої школи інтернату Черкаської обласної ради: «Квіти України» (автори Федюк Анна, Шигаранов Владислав та Литвиненко Сергій); «Україна буде процвітати, якщо митниця буде гарно працювати» (автори Пшенична Сніжана і Мурашко Діана); «Митниця скрізь і завжди: в повітрі, на морі і на землі!» (автори Нестеренко Яна, Петренко Анна).

Журі щиро вітає переможців обласного рівня та бажає успіхів у Всеукраїнському, який проводитиметься у червні – серпні ц.р.!


* Руденко Олександра з м.Сміла («Лісові звірята малятам про податки») дискваліфікована!