Територіальні органи ДФС
у Черкаській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Офіційна позиція щодо відшкодування ПДВ ТОВ «Разек Черкаси»

29.05.2013

Головне управління Міндоходів у Черкаській області офіційно заявляє про відсутність боргу перед ТОВ «Разек Черкаси» по відшкодуванню податку на додану вартість в сумі 1 мільйон 300 тисяч гривень.

      Вказане товариство отримує відшкодування в автоматичному режимі. На даний час не відшкодованим є лише 281,3 тис.грн. податку, оскільки ця сума була заявлена до відшкодування за квітень ц.р. (декларація подана по строку 20 травня).  Проте і така сума ніяким чином не може вважатись заборгованістю, оскільки згідно норм Податкового кодексу України (ст.200) граничний термін перевірки декларації ТОВ «Разек Черкаси» за квітень 2013 року настане 9 червня 2013 року.

      Водночас не так давно на адресу державної податкової інспекції у м.Черкасах надійшов лист ТОВ «Разек Черкаси» з позитивними відгуками про стан відшкодування ПДВ в автоматичному режимі. «Ми приємно вражені досягнутими результатами по бюджетному відшкодуванню» - зазначено у листі-відгуку за підписом Генерального директора Сандре М.Р.О.

 

      Головне управління Міндоходів пропонує ТОВ «Разек Черкаси» провести звірку щодо заявлених до відшкодування сум податку на додану вартість і фактично відшкодованих сум, і про результати звірки поінформувати Генерального директора Марка Сандре.

***

Нагадаємо, що Указом Президента України від 24.12.2012 №726/2012 утворено Міністерство доходів і зборів України шляхом   реорганізації Державної податкової служби України та Державної митної служби України, поклавши на Міністерство, що утворюється, функцію з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. На Черкащині утворено Головне управління  Міндоходів у Черкаській області, яке є правонаступником Державної податкової служби у Черкаській області і Регіонального управління Департаменту контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів, та Черкаську митницю Міндоходів, що є  правонаступником Черкаської митниці.