Територіальні органи ДФС
у Черкаській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Офіційна позиція ДПС у Черкаській області щодо інформування В.Іванченка через видання «Газета по-українськи» про непомірний податковий тиск на підприємців

17.01.2013

ДПС у Черкаській області повідомляє, що орендарем ставка у селі Ребедайлівка Кам’янського району є фізична особа - приватний підприємець, платник єдиного податку. Слід вказати, що ставка єдиного податку, який сплачує даний підприємець є фіксованою і не залежить ні від обсягу виловленої риби, ні від кількості людей, що ловлять рибу. Тож про непомірний податковий тиск тут не може йти мови. Водночас дякуємо Віталію Іванченку та «Газеті по-українські» за інформацію та детально описаний спосіб ухилення від сплати податків. Усі ці відомості, як і громадська думка кам’янчан щодо сплати податків  будуть обов’язково  враховані при плануванні роз’яснювальної та інформаційної роботи серед платників податків.

      Також пропонуємо В.Іванченку та іншим небайдужим громадянам, які мають відомості про факти ухилення від сплати податків, повідомляти про це не лише через впливові національні засоби масової інформації, а й безпосередньо за адресою ДПС у Черкаській області.

 

Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю

ДПС у Черкаській області