Територіальні органи ДФС
у Черкаській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Офіційна позиція ГУ ДФС у Черкаській області щодо утиску з боку працівників фіскальної служби власника авторозборки у м.Умань

04.11.2015 -

3 листопада 2015 року інтернет-видання «Вечірня Умань» поширило відео про «податкові розборки» на уманській авторозборці.

Головне управління ДФС у Черкаській області повідомляє наступне.  

У провадженні слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Черкаській області знаходиться кримінальне провадження про умисне ухилення від сплати податків до державного бюджету власником авторозборки С. у значних розмірах.

Було встановлено, що С. впродовж 2014-2015 років здійснював діяльність у сфері торгівлі деталями та приладдям для автотранспортних засобів до легкових автомобілів та сільськогосподарської техніки без відображення в бухгалтерському та податковому обліках, внаслідок чого ухилявся від сплати податків.

03.11.2015 було організовано проведення спільною групою співробітників оперативного управління та слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Черкаській області огляду території, що використовується С. для провадження господарської діяльності.

Обшук території авторозборки у м. Умань проводився згідно ухвали слідчого судді Соснівського районного суду м. Черкаси від 3 листопада 2015 року. Виявлено значну кількість розукомплентованих транспортних засобів невстановленого походження без відповідних документів, автомобільних двигунів внутрішнього згоряння, значну кількість автозапчастин, комп’ютерну техніку, чорнові записи та інші докази ведення подвійної бухгалтерії.

Під час проведення обшуку порушень вимог кримінально-процесуального законодавства України з боку працівників податкової міліції допущено не було, заходи впливу до С. не застосовувались.

Водночас з метою перешкоджання здійснення повноважень податкової міліції, С. спільно з групою невідомих осіб чинив опір співробітникам оперативного управління та слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Черкаській області, висловлював погрози завдати шкоди їх життю та здоров`ю та застосувати заходи фізичного впливу. Пошкоджено особисті речі двох співробітників ГУ ДФС у Черкаській області.

Наразі тривають слідчі дії.