Територіальні органи ДФС
у Черкаській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Офіційна позиція ГУ Міндоходів в області щодо часткового скасування податкового повідомлення-рішення Уманської об’єднаної державної податкової інспекції

09.07.2014 -

Ряд регіональних інтернет-видань, за результатами повідомлення прес-служби прокуратури Черкаської області, поширили відомості про зареєстроване кримінальне провадження за фактом неправомірних дій службових осіб Головного управління Міндоходів у Черкаській області, в результаті яких державі спричинено збитків на суму понад 1 млн. грн.

Головне управління Міндоходів у Черкаській області повідомляє наступне. Рішення ГУ Міндоходів у Черкаській області щодо часткового скасування податкового повідомлення-рішення Уманської об’єднаної державної податкової інспекції, про яке йде мова у повідомленні прес-служби прокуратури Черкаської області, не суперечить чинним нормам податкового законодавства та існуючій судовій практиці і на сьогодні є чинним.

Повторна перевірка вказаного товариства не проводилась, обвинувальний вирок по даному кримінальному провадженню відсутній. Рішення ГУ Міндоходів не оскаржувалось і має законну силу.

Також з вказаного питання посадові особи Головного управління Міндоходів у Черкаській області надали відповідні пояснення на адресу прокурора Черкаської області.