Територіальні органи ДФС
у Черкаській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Офіційна позиція ГУ Міндоходів в області щодо не прийняття звітів у підприємців

03.04.2014 -

Ряд регіональних інтернет-видань, за результатами зустрічі прокурора області Віктора Миколенка з представниками бізнесу, поширили заяву директора ТОВ «Нью Лайт» Михайла Сухарєва про відмову міндоходівців приймати звіти «якщо у них не показано прибутки».

      Головне управління Міндоходів у Черкаській області повідомляє наступне:  

– ТОВ «Нью Лайт» подало декларацію з податку на прибуток підприємства  засобами електронного зв’язку безпосередньо на сервери приймання та обробки звітності Міністерства доходів і зборів України. За таких обставин  працівники ДПІ у м.Черкасах Головного управління Міндоходів в області не могли її переглянути, а відтак не прийняти.  

      Водночас в.о. начальника Головного управління Міндоходів у Черкаській області Володимир Коломієць пропонує підприємцям повідомляти його про будь-які зловживання з боку міндоходівців та проблемні питання, які виникають при спілкуванні з органами доходів і зборів.

      Він наголосив, що визначальними принципами у відносинах з платниками є однаковий до всіх підхід, врахування реального стану бізнесу та широке залучення громадськості для контролю.

      У разі виникнення проблемних питань громадянам та бізнесу пропонується повідомляти про це за номером спеціальної гарячої лінії Головного управління Міндоходів у Черкаській області 33-91-34.