Територіальні органи ДФС
у Черкаській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Офіційна позиція ГУ Міндоходів в області щодо утиску з боку податківців НВПП «Дак Електропром»

26.03.2014 -

Сьогодні, 26 березня 2014 року, ряд інтернет-видань поширили, за результатами стихійного мітингу біля будівлі ГУ Міндоходів у Черкаській області та Черкаської ОДА, публікацію про «терор податківців» відносно підприємства   НВПП «Дак Електропром».

       Головне управління Міндоходів у Черкаській області повідомляє наступне:  

– у провадженні слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління Міндоходів у Черкаській області знаходиться кримінальне провадження про умисне ухилення від сплати податків до державного бюджету службовими особами НВПП «Дак Електропром» у значних розмірах.

      Згідно ухвали слідчого судді Соснівського районного суду м. Черкаси, 15  січня 2014 року було проведено обшук в офісному та виробничому приміщенні НВПП «Дак Електропром». Вилучено оригінали первинних бухгалтерських документів, на підставі яких підприємством у 2010-2012рр. сформовано податковий кредит від підприємств, що мають ознаки фіктивності, а також реєстраційні документи та договори оренди.

      Під час проведення обшуку порушень вимог кримінально-процесуального законодавства України допущено не було, заходи впливу на керівництво та працівників підприємства не застосовувались.

      Наразі тривають слідчі дії.

      Оцінку діям працівників слідчого та оперативного підрозділів ГУ Міндоходів в області буде надано за результатами судового слідства.