Територіальні органи ДФС
у Черкаській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Офіційна позиція Смілянської ОДПІ ГУ Міндоходів в області щодо ситуації з перевірками НВПП «ДАК - ЕЛЕКТРОПРОМ та ПАТ «НВП «СЕМЗ»

29.01.2014

У відповідь на повідомлення генерального директора НВПП «ДАК-ЕЛЕКТРОПРОМ», депутата Смілянської міської ради О.Г. Давиденка на інформаційному порталі м. Сміли щодо ситуації з перевірками НВПП «ДАК - ЕЛЕКТРОПРОМ» та ПАТ «НВП «СЕМЗ» , Смілянська ОДПІ Головного управління Міндоходів у Черкаській області повідомляє наступне.

Відповідно до статті 77 Податкового Кодексу України ПАТ «НВП «СЕМЗ» було включено до плану - графіку перевірок на III квартал 2013 року. Згідно наказу Смілянської ОДПІ ГУ Міндоходів в області від 22.07.2013 № 76 працівниками ГУ Міндоходів у Черкаській області та Смілянської ОДПІ. проводилась планова перевірка ПАТ «НВП «СЕМЗ» за період з 01.04.2011р. по 31.12.2012р., за результатами якої було складено відповідний акт. Податкові рішення, винесені за результатами перевірки, оскаржені підприємством шляхом подання скарги до ГУ Міндоходів у Черкаській області. Рішення прийняте на користь Смілянської ОДПІ. На даний час підприємством здійснюється подальша процедура адміністративного оскарження до Міністерства доходів та зборів України.

Водночас,  відповідно  до  статті  77  до  плану-графіку  проведення  планових перевірок на 4 квартал 2013 рік було включено НВПП «ДАК - ЕЛЕКТРОПРОМ ».

Незважаючи на правомірність призначення планової перевірки та наявність законодавчих підстав для її проведення, посадові особи НВПП «ДАК- ЕЛЕКТРОПРОМ» протягом терміну проведення перевірки, визначеного наказом Смілянської ОДПІ ГУ Міндоходів в області від 17.10.2013 №274, відмовлялись допустити посадових осіб контролюючого органу до проведення такої перевірки.

НВПП «ДАК - ЕЛЕКТРОПРОМ» з жовтня по грудень 2013року з необ'єктивних причин ухиляється від проведення на підприємстві документальної планової виїзної перевірки з питань дотримання вимог податкового, валютного та іншого законодавства.

Щодо «вчинення службових злочинів» працівниками Смілянської ОДПІ . ГУ Міндоходів в області, на яке неодноразово посилається у своїх публічних зверненнях генеральний директор НВПП «ДАК ЕЛЕКТРОПРОМ», депутат Смілянської міської ради О.Г.Давиденко - кримінальне провадження від 15 жовтня 2013 року по факту повідомлення про зловживання службовим становищем посадовими особами Смілянської ОДПІ закрито, у зв'язку з встановленням відсутності в діяннях складу кримінального правопорушення.

Працівники Смілянської ОДПІ ГУ Міндоходів у Черкаській області діяли в рамках законодавства, не порушуючи при цьому честі та гідності громадян.

Смілянська ОДПІ ГУ Міндоходів у Черкаській області