Територіальні органи ДФС
у Черкаській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Офіційна позиція Смілянської ОДПІ ГУ Міндоходів в області щодо ситуації з перевірками НВПП «Дак Електропром»

27.11.2013

У відповідь на повідомлення депутата Смілянської міської ради Ярослава Шаблія та генерального директора НВПП «Дак Електропром», депутата Смілянської міської ради О.Г. Давиденка на інформаційному порталі м.Сміли щодо ситуації з перевірками НВПП «Дак Електропром», Смілянська ОДПІ Головного управління Міндоходів у Черкаській області повідомляє.

       НВПП «Дак Електропром» тривалий час ухиляється від проведення на підприємстві документальної планової виїзної перевірки з питань дотримання вимог податкового, валютного та іншого законодавства.

       Водночас до плану-графіку проведення планових перевірок на 2013 рік НВПП «Дак Електропром» було включено відповідно до статті 77 Податкового Кодексу України.

      Незважаючи на правомірність призначення планової перевірки та наявність законодавчих підстав для її проведення посадові особи НВПП «ДАК Електропром» протягом терміну проведення перевірки, визначеного наказом Смілянської ОДПІ ГУ Міндоходів в області від 17.10.2013 №274, відмовлялись допустити посадових осіб  контролюючого органу до проведення такої перевірки.

       Щодо «вчинення службових злочинів» працівниками Смілянської ОДПІ  ГУ Міндоходів в області, на яке неодноразово посилаються у своїх публічних зверненнях депутат Смілянської міської ради Ярослав Шаблій та генеральний директор НВПП «Дак Електропром», депутат Смілянської міської ради О.Г.Давиденко. Кримінальне провадження від 15 жовтня 2013 року по факту повідомлення про зловживання службовим становищем посадових осіб Смілянської ОДПІ закрито, у зв’язку з встановленням відсутності в діянні складу кримінального правопорушення.

      

Начальник Смілянської ОДПІ

ГУ Міндоходів у Черкаській області                                                  І.В.Порубай