Територіальні органи ДФС
у Черкаській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Офіційна позиція ГУ Міндоходів з приводу публікації «У податківця на городі росли коноплі»

23.08.2013 -

Головне управління Міндоходів у Черкаській області категорично заявляє про непричетність працівників Міндоходів Черкаської області і зокрема, працівників Лисянського відділення Звенигородської  ОДПІ ГУ Міндоходів в області до незаконної діяльності, про яку йде мова в публікації.

Вимагаємо спростувати поширену неправдиву інформацію, яка порочить репутацію працівників Міндоходів. І надалі при висвітленні діяльності посадових осіб територіальних органів Міністерства доходів і зборів України розміщувати перевірені факти. За коментарями і уточненнями з цього приводу журналісти можуть звертатись  до профільного підрозділу ГУ Міндоходів у Черкаській області – інформаційно-комунікаційного сектору.          

***

Указом Президента України від 24.12.2012 №726/2012 утворено Міністерство доходів і зборів України шляхом   реорганізації Державної податкової служби України та Державної митної служби України, поклавши на Міністерство, що утворюється, функцію з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. На Черкащині працюють Головне управління  Міндоходів у Черкаській області, його територіальні підрозділи та Черкаська митниця Міндоходів.