Територіальні органи ДФС
у Черкаській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Коментар в.о. начальника ГУ Міндоходів у Черкаській області Сергія Вінніка щодо повідомлення Прес-служби прокуратури Черкаської області «Податківець за хабар відповідатиме у суді»

23.07.2013 -

На сьогодні в лавах територіальних органів Міндоходів у Черкаській області працюють справжні професіонали, першокласні фахівці, які бажають і здатні працювати згідно вимог сьогодення, зможуть виправдати покладену на нас довіру і з честю виконують поставлені завдання. Кожен керівник на своєму рівні несе персональну відповідальність як за кадровий потенціал, так і за чистоту наших лав. Наголошу: корупційні прояви з боку наших співробітників – це питання, в якому ми не йдемо на компроміси. Ми не просто виявляємо окремі факти корупції, а проводимо системне попередження цього явища з акцентом на превентивні заходи у протидії  корупції.

Результати цієї роботи щомісяця доводяться до широкого кола громадськості. Нагадаю, за півроку відділом внутрішньої безпеки Головного управління Міндоходів в області проведено 275 профілактичних антикорупційних заходів – лекції, заняття, індивідуальні бесіди та ін.  (для порівняння: 298 заходів було проведено  за весь 2012 рік). Як результат, 40 працівникам винесені офіційні застереження про недопущення вчинення протиправних дій. До органів прокуратури було направлено 19 матеріалів для надання правових висновків діям працівників Міндоходів області. За даними матеріалами відкрито 10 кримінальних проваджень щодо вчинення працівниками територіальних органів Міндоходів кримінальних проступків.

 

Тож ми не приховуємо свої проблеми, і крім того дуже жорстко ставимось до осіб, які порушили антикорупційне законодавство та допустили дії, не достойні державного службовця. Так, податківець, про якого йде мова у повідомленні Прес-служби прокуратури області, одразу був звільнений з органів. 

 

       Водночас ми зацікавлені у громадському контролі за нашою роботою. Нагадаю, у Головному управлінні Міндоходів у Черкаській області працює сервісна лінія, за номером телефону якої 33-91-34 приймаються повідомлення про будь-які проступки працівників Міндоходів Черкащини. Робота лінії та оперативне вирішення питань абонентів перебувають під особливим контролем керівництва.

       На рівні Міністерства доходів і зборів України для громадян і бізнесу працює ефективний сервіс «Пульс». За номером (044) 284-00-07 його працівники приймають повідомлення про будь-які труднощі у спілкуванні з працівниками Міндоходів, про ознаки правопорушень, наявність черг на митницях Міндоходів, неякісне обслуговування та ін. Лінія працює за принципом call-back (зворотній дзвінок про результат) і цілодобово: у робочій час інформацію приймають працівники сервісу, а у позаробочий - інтерактивний автовідповідач.

***

Нагадаємо, що Указом Президента України від 24.12.2012 №726/2012 утворено Міністерство доходів і зборів України шляхом   реорганізації Державної податкової служби України та Державної митної служби України, поклавши на Міністерство, що утворюється, функцію з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. На Черкащині діють Головне управління  Міндоходів у Черкаській області та Черкаська митниця Міндоходів.