Територіальні органи ДФС
у Черкаській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Офіційна позиція щодо дзвінків суб’єктам господарювання від імені керівників державних податкових інспекцій ГУ Міндоходів у Черкаській області

08.07.2013

Офіційна позиція щодо дзвінків суб’єктам господарювання від імені керівників державних податкових інспекцій ГУ Міндоходів у Черкаській області

      Головне управління Міндоходів у Черкаській області категорично заявляє про непричетність працівників Міндоходів області до телефонних дзвінків з погрозами суб’єктам господарської діяльності, зокрема  Одарич Анжелі  Августинівні.

       Водночас державні податкові інспекції ГУ Міндоходів в області постійно попереджають громадян та бізнес як під час публічних і навчальних заходів, так і через засоби масової інформації про те, що діють шахраї, які представляються керівниками державних податкових інспекцій ГУ Міндоходів і вимагають гроші у суб’єктів господарювання або провокують на інші незаконні дії. Такі випадки мають місце не тільки в Черкасах, а загалом на території Черкаської, Кіровоградської та інших областей України.

     Головне управління Міндоходів у Черкаській області закликає черкащан бути пильними і зваженими та не піддаватися на провокації лжепрацівників Міндоходів. У разі надходження дзвінків від імені керівників державних податкових інспекцій або працівників Міністерства з будь-якими незаконними вимогами, слід не вагатися, а одразу повідомляти про це за номером телефону сервісної лінії Головного управління Міндоходів у Черкаській області 33-91-34. Кожен такий абонент оперативно отримає кваліфіковану консультацію та допомогу.

       Також повідомляємо, що в.о. начальника ДПІ у м.Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області Юрій Байбуз  не телефонував  Одарич Анжелі  Августинівні з приводу роботи магазину «Марель».

 ***

Нагадаємо, що Указом Президента України від 24.12.2012 №726/2012 утворено Міністерство доходів і зборів України шляхом   реорганізації Державної податкової служби України та Державної митної служби України, поклавши на Міністерство, що утворюється, функцію з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. На Черкащині діють Головне управління  Міндоходів у Черкаській області та Черкаська митниця Міндоходів.