Територіальні органи ДФС
у Черкаській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

У Черкаській області працівниками податкової міліції виявлено АЗС яка здійснювала діяльність без відповідних дозвільних документів

15.06.2020 -

Працівниками податкової міліції ГУ ДФС у Черкаській області спільно з працівниками управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДПС у Черкаській області, в рамках проведення операції «Акциз-2020» було виявлено АЗС яка здійснювала діяльність без відповідних дозвільних документів, розташованій у Черкаській області. У ході перевірки встановлено, що службовими особами здійснювалось зберігання і реалізацію паливно-мастильних матеріалів (дизельне паливо, бензин та скраплений газ) без ліцензії на даний вид підприємницької діяльності, чим порушено вимоги ст. 16 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 19.12.1995 № 481/95‑ВР.
За результатами вжитих заходів працівниками вилучено понад 19 тон паливно-мастильних матеріалів орієнтовною вартістю 330,2 тис. гривень.
За порушення порядку провадження господарської діяльності організаторам нелегального продажу паливно-мастильних матеріалів загрожує адміністративна відповідальність  передбачена ст. 164 КУпАП.
Триває подальша перевірка.