Територіальні органи ДФС
у Черкаській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Щодо вступу до факультету податкової міліції Університету ДФС України

08.05.2020 -

Щодо вступу до факультету податкової міліції Університету ДФС України

Профорієнтаційні матеріали про вступ на Факультет підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції Університету державної фіскальної служби України.

Для участі в конкурсі для зарахування на денну форму навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» Факультету податкової міліції Університету ДФС України необхідно оформлення особової справи, яка включає в себе пакет документів особистих даних, висновок військово-лікарської комісії, довідка про відсутність судимості кандидата та його родичів.

Факультет податкової міліції Університету ДФС України розташований за адресою: Київська область м. Ірпінь, вул. Садова 90.

Відповідно до умов прийому на навчання до Факультету податкової міліції Університету ДФС України зараховуються результати ЗНО з наступних предметів:

спеціальність 081 «Право», ОПП Фінансові розслідування - українська мова та література, історія України, іноземна мова або математика на вибір.

За додатковою інформацію звертатися до управління по роботі з персоналом Головного управління ДФС у Черкаській області за телефоном 33-91-21, контактна особа Мандибура Юлія Вікторівна.