Територіальні органи ДФС
у Черкаській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Податкова міліція Черкаської області продовжує заходи щодо очищення ринку алкогольних напоїв від фальсифікату

20.03.2020 -

Податкова міліція Черкаської області
продовжує заходи щодо очищення ринку
алкогольних напоїв від фальсифікату


З метою очищення ринку алкогольних напоїв від фальсифікату працівниками податкової міліції з початку 2020 року вже виявлено та припинено діяльність 2 підпільних цехів по виробництву фальсифікованої лікеро-горілчаної продукції, виявлено 45 фактів незаконного обігу підакцизних товарів.

З незаконного обігу вилучено підакцизних товарів на суму 11 млн. 404  тис. грн.,  у т.ч.:
344 дал спирту на суму 659 тис. грн.;
795 дал алкогольних напоїв на суму 1 млн. 539 тис. грн.;
29 тис. 553 пачки тютюнових виробів на суму 1 млн. 21 тис. грн.;
278,7 тон паливно-мастильних матеріалів на суму 6 млн. 384 тис. грн.

За матеріалами, зібраними співробітниками податкової міліції області, судами прийнято рішення про конфіскацію із незаконного обігу спиртовмісних рідин на суму 3 млн. 341,7 тис. грн.

Слідчими податкової міліції Черкаської області здійснюється досудове розслідування по 6 кримінальних провадженнях за незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту фальсифікованих алкогольних напоїв, відповідальність за що передбачена ст.204 Кримінального кодексу України.
 З початку 2020 року закінчено досудове розслідування у 2 кримінальних провадженнях за ст.204 Кримінального кодексу України, шляхом направлення до суду з обвинувальним актом.

В черговий раз податкова міліція Черкаської області попереджає, що вживання фальсифікованого алкоголю небезпечно для Вашого ЗДОРОВ`Я.

Купуючи фальсифікат, громадяни покривають незаконну діяльність, ухиляються від сплати податків і заохочують скоєння злочину.

Прохання небайдужих громадян інформувати про відомі їм факти незаконного виготовлення чи реалізації підакцизних товарів сумнівної якості за телефоном Головного управління ДФС у Черкаській області (0472) 339195.