Територіальні органи ДФС
у Черкаській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Шановні колеги!

16.03.2020 -

Сьогодні перед всіма нами постало питання захисту свого здоров'я. Наслідки коронавірусної інфекції COVID-19 ми вже бачимо в багатьох країнах. В наших силах не допустити її епідемії в Україні. Урядом вже оголошено карантин. Вважаю це рішення зваженим та виправданим. Переконаний, що захворювання краще попередити ніж допустити його.

Я звертаюсь до керівників структурних підрозділів центрального апарату та територіальних органів ДФС враховувати права працівників, які мають дітей віком до 14 років, на отримання відпустки на період оголошення карантину на відповідній території. А також прошу забезпечити організацію діяльності підвідомчих підрозділів з урахуванням особливостей режиму роботи в умовах карантину.

Прошу всіх керівників ставитись до колег з розумінням та повагою, приймати відповідальні управлінські рішення з метою захисту здоров’я персонального складу Служби.

Крім того, з метою запобігання поширенню на території України коронавірусу вважаю за необхідне:

- максимально обмежити безпосереднє спілкування працівників органів ДФС з відвідувачами;

- проаналізувати закордонні відрядження з метою виявлення працівників ДФС, які нещодавно відвідували країни, де виявлено спалахи епідемії  коронавірусу COVID-19, та встановити спостереження за станом здоров’я таких працівників;

- провести роз’яснювальну роботу з персоналом щодо необхідності проведення індивідуальних профілактичних заходів та оперативного реагування при виявлені симптомів;

- не допускати працівників, які мають ознаки захворювань, до роботи.

Повідомляю, що органами ДФС вже придбано необхідну кількість дезінфікуючих засобів для рук, які будуть встановлені в місцях загального користування.

Також звертаю увагу, що на території органів ДФС працюють медпункти, в яких можна виміряти температуру та отримати першу медичну допомогу.

Вкотре наголошую на необхідності дотримання профілактичних заходів:

- ретельно мити руки;

- використовувати дезінфікуючі засоби;

- провітрювати житлові та робочі приміщення;

- регулярно пити теплу воду;

- перебуваючи в громадських місцях, використовувати медичні маски;

- на час карантину утримуватись від відвідувань місць масового скупчення людей;

- при появі симптомів захворювання (температура, кашель тощо) неодмінно звертались до лікаря та не займатись самолікуванням.

Це очевидні та всім нам відомі методи протидії захворюванням. Але саме в моменти епідеміологічної загрози вони стають як ніколи зрозумілими. Закликаю відповідально ставитись до свого здоров'я та здоров'я оточуючих.

Бережіть себе та свої сім'ї.

Будьте здорові!

З повагою

Сергій Солодченко