Територіальні органи ДФС
у Черкаській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Після ротації із району проведення Операції об’єднаних сил повернулись співробітники податкової міліції

07.11.2019

07 листопада 2019 року у Головному управлінні ДФС у Черкаській області відбулись урочисті заходи з нагоди повернення працівників податкової міліції, які з 24 червня по 29 жовтня 2019 року несли службу у районі проведення Операції об’єднаних сил.

Вітаючи колег, перший заступник начальника ГУ ДФС у Черкаській області Олег Дерев’янко висловив подяку за успішне виконання службових та бойових завдань, відданість українському народу, гідне представлення Черкаської області та інтересів ДФС під час несення службу в районах проведення операції Об’єднаних Сил. Наостанок привітав з поверненням без втрат і побажав всім миру.

З вітальним словом перед присутніми виступив начальник оперативного управління ГУ ДФС у Черкаській області Віталій Мусієнко, який висловив подяку за вірність присязі, гідне виконання службових обов’язків та захист економічних інтересів в районах проведення операції Об’єднаних Сил.

За сумлінне ставлення до виконання службових обов`язків, високий професіоналізм, відданість Батьківщині та українському народу, мужність та стійкість, проявлені при виконанні завдань у районі проведення Операції об’єднаних сил полковник податкової міліції Сергій Шульга, майор податкової міліції Андрій Хамаза та старший лейтенант податкової міліції Дмитро Гудзь нагороджені Почесними грамотами Черкаської обласної державної адміністрації.

Загалом, вже 39 працівників податкової міліції Головного управління ДФС у Черкаській області пройшли службу в районі проведення ООС/АТО, 14 з яких заохочені відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції».

Шістнадцята ротація вже на сході і, зокрема, 5 працівників оперативного управління ГУ ДФС у Черкаській області.