Територіальні органи ДФС
у Черкаській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Навіщо декларувати доходи

22.03.2019 -

Матеріали виступу заступника начальника управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Черкаській області Володимира Жавріда на прес-конференції «Навіщо декларувати доходи». Захід відбувся сьогодні у прес-центрі газети «Нова Доба».

Завершується передостанній місяць деклараційної кампанії – 2019.

Цього року жителі Черкаської області подали 5185 декларацій про майновий стан і доходи, отримані у 2018 році. Задекларовано загальний дохід за 2018 рік у сумі – 361 млн. грн. Громадянами самостійно визначено до сплати в бюджет 8,8 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 500 тис.грн. більше ніж у січні-березні 2018 року. Сума військового збору до сплати становить – 1,4 млн грн, що на 200 тис.грн. менше, ніж за відповідний період минулого року.

Вже 21 особа задекларувала доходи у сумі понад 1 млн грн.

Податкову знижку до повернення задекларували 1606 осіб (на 400 більше, ніж торік) – до повернення підлягає 3,9 млн.грн. ПДФО.

Спікер зосередив увагу на основних датах деклараційної кампанії; зупинився на особливостях оподаткування та декларування таких доходів, як здача в оренду нерухомості та земельного паю, продаж власної сільгосппродукції та продукції тваринництва, доходів репетиторівта особливостях подання декларації особами, що виїздять за кордон на постійне місце проживання. Наголосив про важливість ведення декларантами обліку доходів і витрат і відповідальність за відсутність такого обліку та за неподання декларації.