Територіальні органи ДФС
у Черкаській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Податкова міліція припинила діяльність ще одного нелегального автомобільного газозаправного пункту

29.11.2018 -

В рамках проведення операції «Акциз-2018» та розслідування кримінального провадження за ч. 1 ст. 272 КК України (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, якщо це порушення створило загрозу загибелі людей чи настання інших тяжких наслідків) працівниками податкової міліції головного управління ДФС у Черкаській області спільно з співробітниками слідчого відділу Черкаського відділу ГУНП в Черкаській області та Черкаської місцевої прокуратури встановлено, що на території міста Черкаси протиправно, без жодних правовстановлюючих документів (дозволів), функціонує автомобільний газозаправний пункт, де проводиться незаконна реалізація скрапленого газу невідомого походження та якості.

За результатами санкціонованого обшуку за адресою місцезнаходження нелегального АГЗП проведено демонтаж обладнання, що використовувалось у протиправній діяльності, та вилучено з незаконного обігу 8,5 тис. літрів паливно-мастильних матеріалів (скрапленого газу).

Загальна сума вилучених та переданих на відповідальне зберігання товарно-матеріальних цінностей становить 538  тис. грн.

Триває слідство