Територіальні органи ДФС
у Черкаській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Про перевірки ДФС по розпорядженню №649-р

22.10.2018 -

Нагадаємо, що за розпорядженням Кабінету Міністрів України від 5 вересня №649-р «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення» з 5 вересня по 4 жовтня проводилася інформаційно-роз’яснювальна кампанія про неприпустимість допуску до роботи найманих працівників без оформлення з ними трудових відносин. Інформаційні рейди ДФС проводила у складі спільних з Пенсійним фондом та Держпраці груп.

А з 5 жовтня в Україні згідно розпорядження №649-р проводяться комплексні заходи контролюючих органів, спрямовані на детінізацію зайнятості та доходів населення.

У зв’язку із значною кількістю запитань платників про перевірки за розпорядженням Кабінету Міністрів України від 5 вересня №649-р «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення» та про особливості укладення трудових договорів, реєстрації ФОП і суми податків, які треба сплачувати з зарплати і доходів, начальник управління податків і зборів з фізичних осіб головного управління ДФС у Черкаській області Наталія Бойко зробила декілька актуальних відео оголошень.

Завантажити відео: goo.gl/RdT6dY Завантажити презентацію і тези: