Територіальні органи ДФС
у Черкаській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Найактуальніше відео для новостворених підприємців

02.11.2018 -

   Відео для ФОП – новачків головне управління ДФС у Черкаській області відкриває нову серію роз’яснень «Допомоги платнику».

 

   Про що можна дізнатися переглянувши відео:

 

   1. Одразу після державної реєстрації підприємництва у ФОП виникають податкові обов’язки. Навіть якщо він цього ж місяця зареєструє припинення ФОП, то і за час нетривалого підприємництва йому слід сплатити ЄСВ та податки, зареєструвати та вести Книгу обліку, мати підтверджуючі документи щодо походження товару, у разі проведення розрахункових операцій за готівку – РРО та скласти звітність.

 

 2. Якщо ФОП вирішив припинити діяльність йому варто бути послідовним і провести державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності. Інакше він і надалі залишатиметься на обліку в ДФС та зобов’язаний сплачувати податки і ЄСВ, вести Книгу та РРО у разі готівкових розрахунків, подавати звітність та ін.

 

 

 

  3. ФОП – єдинники різних груп набувають статусу платника єдиного податку по-різному. 3 групи – з дня державної реєстрації ФОП; 1 та 2 групи – з наступного місяця, а до того часу – перебуватимуть на загальній системі оподаткування.

 

 

 

 4. Для обрання спрощеної системи новоствореним підприємцям слід вчасно подати заяву – в протилежному випадку вони втратять можливість (на квартал) бути платниками єдиного податку.

 

 

 

  5. Яку групу обрати, відколи сплачувати єдиний внесок, як вести облік і скільки реєструвати Книг, а також коли звітувати – дивіться у відео. Завантажити відео: goo.gl/eRWF85 Завантажити презентацію і тези: goo.gl/zw9YaG

 

 

 

Додаткові запитання можна ставити у коментарях до відео або за адресою help_payer@ukr.net

 

 

 

У наступник випусках «Лайфхаків від ДФС» – податкова знижка за 2017 рік та податкова соціальна пільга – 2018.

 

 

 

Також рекомендуємо переглянути найактуальніший відео коментар Наталії Бойко «Про фактичні перевірки ДФС по розпорядженню №649-р та як правильно прийняти працівника на роботу». Її презентація та виступ: goo.gl/tB6vHK

 

 

 

Підписатися на канал «Допомога платнику» і отримувати сповіщення про новини: goo.gl/XhMYTc Ми працюємо для вас!