Територіальні органи ДФС
у Черкаській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

7 мільярдів гривень податків – внесок Черкаської області до зведеного бюджету

03.09.2018 -

За 8 місяців від Черкаської області до бюджетів усіх рівнів надійшло 7 млрд. гривень податків і зборів. Вказана сума на 1,2 млрд. грн. більше, ніж за вісім місяців 2017 року. Минулого року планки у 7 млрд.грн. надходження сягнули у жовтні.

На розвиток місцевих громад бюджети Черкаської області отримали 4 млрд. грн. податків. Поставлені міськими та районними радами завдання перевиконано, додатково надійшло 250 млн.грн. У порівнянні з минулим роком надходження більші на 700 млн. гривень.

До державного бюджету зібрано 3 млрд.грн. – на 595 млн.грн. більше січня – серпня 2017 року.

Також звітного періоду перераховано 2,9 млрд. гривень єдиного соціального внеску (+590 млн.грн. в порівнянні з відповідним показником минулого року).

У розрізі основних платежів за січень – серпень 2018 року приріст до відповідного періоду минулого року забезпечено з податку на доходи фізичних осіб (+669 млн. грн.), ПДВ з вироблених в Україні товарів (+159 млн.грн.), податку на прибуток підприємств (+115 млн.грн.), єдиного податку (+85 млн.грн.), військового збору (+46 млн.грн.), тощо.

За 9 місяців очікується збір до державного бюджету 3,3 млрд.грн. податків, до місцевих надійде 4,5 млрд.грн. Надходження єдиного внеску також сягнуть 3,3 мільярди гривень.