Територіальні органи ДФС
у Черкаській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Вітаємо ровесників Незалежності – підприємців, керівників підприємств і працівників фіскальної служби

23.08.2018 -

В головному управлінні ДФС у Черкаській області в чергове визначили і привітали ровесників Незалежності.

За даними профільного підрозділу головного управління ДФС у Черкаській області на сьогодні на обліку в державних податкових інспекціях Черкащини знаходяться 449 фізичних осіб – підприємців 1991 року народження. 271 з їх числа чоловіки, решта, сто сімдесят вісім – бізнес - леді. У 2017 році в регіоні працювало 442 ровесники Незалежності (266 чоловіків та 176 жінок), у 2016 – 442, у 2015 – 390, у 2014 – 283.

У День Державного Прапора України святкували свій 27-й день народження підприємці зі Шполи Олександра Бурлака, Євгеній Вовк та Олег Зміюк.

В 16 років зареєструвався підприємцем і 11 років здійснює господарську діяльність ровесник Незалежності Антон Береговий з Канева; 10 років підприємницького стажу має народжена 1991 року Демиденко Олена з Чигиринського району; 9 – Марина Ільєнко з Драбівського району та по 8 років –Едуард Король з Городищенського району, Микола Ружицький з Жашкова, Віта Остапенко зі Шполи, Євгенія Бойко з Золотоніського району, Артем Савенко з Черкас.

Найбільша кількість підприємливої молоді обліковується в ДПІ у м. Черкасах (278 або 62 відс.), Смілянській об’єднаній ДПІ (77), Уманській (66), Золотоніській ОДПІ (31).

27 років підприємницького стажу (на податковому обліку з 1991 року) мають Василь Лушпіган з Городищенського району, Надія Фаранюк з Умані, Сергій Швайковський та Микола Кибалюк з Монастирища, Галина Варченко з смт.Маньківка.

Також двадцять сім років плідно працюють 173 підприємства Черкащини. Найбільше сумлінних ровесників Незалежності в обласному центрі (74).

В органах фіскальної служби Черкаської області працює 26 ровесників Незалежності.

Вітаємо колег, підприємства і молодь, народжених знакового для нашої країни року.

Особливі привітання усім, хто відзначає свій день народження 23 та 24 серпня. Прийміть побажання здоров’я, життєвої наснаги, достатку, щедрої долі та успіхів в усіх добрих справах і починаннях.

Із святом, Україно і зі святом усіх нас!