Територіальні органи ДФС
у Черкаській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Актуальний відео огляд про заповнення декларації з плати за землю!

15.02.2018 -

Як правильно скласти Податкову декларацію з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) та як виправити помилки у раніше поданих деклараціях розповіла начальник відділу адміністрування місцевих податків і зборів, екологічного податку та рентної плати управління оподаткування юридичних осіб головного управління ДФС у Черкаській області Ганна Балабан.

Головне:

 

1) про оновлену форму декларації (у редакції наказу Міністерства фінансів України від 23.01.2017 року №9). Ідентифікатор форми J0602006 – для юридичних осіб та F0602006 – для підприємців;

 

2) які терміни подання декларації;

 

3) як уточнити показники та суми в декларації

 

4) які зміни в оновленій декларації та на що слід звернути увагу при її складенні

 

5) нагадування платникам, які відображають пільгу у податковій декларації з плати за землю про необхідність щоквартального звітування про суми податкових пільг.

 

Важлива інформація для платників, які декларують земельні ділянки надані для залізниць у межах смуг відведення а також надані гірничодобувним підприємствам для видобування корисних копалин та розробки родовищ корисних копалин. У зв’язку з новаціями – 2018 щодо плати за землю цією категорією (у розмірі 25 відсотків податку, обчисленого відповідно до статей 274 і 277 Податкового кодексу) їм рекомендовано заповнювати декларацію у ручному режимі та

- у графі «12» розділу І - ставити розмір ставки, затверджений у рішенні органу місцевого самоврядування,

- а у графи «13» та «17» заносити суму податку, яка обрахована як 25 відсотків від повного розміру земельного податку по такій земельній ділянці.

 

Відео розміщено: https://www.youtube.com/watch?v=k_1BgG3hqPo Завантаження презентації: 

Додаткові запитання можна ставити у коментарях до відео або за адресою help_payer@ukr.net

Також рекомендуємо переглянути базові відео огляди податкових змін – 2018: https://www.youtube.com/watch?v=BbKOrqqcxXM (податок на прибуток, ПДВ, акцизний податок, трансфертне ціноутворення, ін. для юридичних осіб) та https://www.youtube.com/watch?v=p1n3xKJvJe4 (ПДФО, військовий збір, ЄСВ, податок на майно, спрощена система, ін. для фізичних осіб).

Презентації, тези: http://ck.sfs.gov.ua/okremi-storinki/arhiv2/321956.html

Чергова відео консультація рубрики «Звіт без проблем» вийде наступного тижня для ФОП – платників єдиного податку 1 та 2 груп.

Крім того наступного тижня за пропозиціями платників, буде записаний огляд змін до порядку ведення касових операцій та про особливості застосування РРО підприємцями платниками єдиного податку.

Підписатися на канал і отримувати сповіщення про новини: https://www.youtube.com/channel/UCKJFJnNkoRLlDwMm0nUi8Nw