Територіальні органи ДФС
у Черкаській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

660 мільйонів гривень податків – внесок Черкаської області до зведеного бюджету за 29 днів нового року

30.01.2018 -

Понад 800 мільйонів гривень податків і зборів надійде (збір) до зведеного бюджету від Черкаської області у січні за очікуваними розрахунками фіскальної служби. Це на 124 млн.грн. більше в порівнянні з січнем минулого року.

На сьогодні збір податків становить 660 млн.гривень.

Очікуваний січневий збір до державного бюджету – 360,2 млн.грн. До місцевих бюджетів першого місяця року надійде 440 млн.грн., тоді як за січень 2017 року місцеві бюджети отримали у 1,2 раза менше – 357,4 млн.грн. Також звітного місяця очікується 271 млн. гривень єдиного соціального внеску (+44 млн.грн. в порівнянні з січнем минулого року).

Фіскальна служба Черкаської області забезпечує стабільне надходження податків до бюджетів і позитивну динаміку надходжень. В умовах реформування та скорочення чисельності працівників, ДФС в області за минулий рік забезпечила позитивну динаміку збору основних податкових платежів та виконання поставлених завдань.

За 2017 рік до зведеного бюджету зібрано 9,6 мільярдів гривень податків і зборів, додаткові надходження зведеного бюджету склали 2,7 млрд. гривень. Місцеві бюджети за минулий рік отримали додаткових 1,4 мільярди гривень податків. За підсумками року Черкаська область – у десятці найкращих регіонів України із найбільшою динамікою надходжень податку на доходи фізичних осіб (146,7 відс. при середньому показнику по Україні 139,3 відс.) та посідає друге місце за сумою додаткових надходжень з цього податку (+1311 млн. грн.).

Головне управління ДФС у Черкаській області дякує платникам Черкаської області за сумлінне ставлення до сплати податків, зборів, платежів.

В свою чергу головне управління у зв’язку із змінами до податкового законодавства оперативно і широко доводить до платників податкові новації – 2018 з застосуванням сучасних технологій та проводить зустрічі із декларантами по роз’ясненню заповнення звітності – 2017.

Щодня виходять роз’яснення, коментарі та роздаткові матеріали ГУ ДФС у Черкаській області для платників і працює електронна скринька для онлайн спілкування за адресою help_payer@ukr.net

Актуальні відео огляди дивіться та завантажуйте на YouTube – каналі ГУ ДФС у Черкаській області «Допомога платнику»: https://www.youtube.com/channel/UCKJFJnNkoRLlDwMm0nUi8Nw