Територіальні органи ДФС
у Черкаській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Важлива інформація для платників Черкаської області

13.12.2017 -

1. Наказом Державної фіскальної служби України від 28.11.2017 №2838-о виконання обов’язків начальника ДПІ у м.Черкасах покладено на Коваленка Олександра Анатолійовича,заступника начальника – начальника управління обслуговування платників ДПІ у м.Черкасах.

Наказом Державної фіскальної служби України від 11.12.2017 №2963-о переведено на посаду начальника Смілянської ОДПІМовчана Анатолія Анатолійовича, звільнивши з посади начальника Звенигородської ОДПІ.

Наказом Державної фіскальної служби України від 12.12.2017 №2974-о виконання обов’язків начальникаЗвенигородської ОДПІ покладено на Бистрову Ірину Леонідівну, начальника Катеринопільського відділення Звенигородської ОДПІ.

Наказом Державної фіскальної служби України від 30.11.2017 №2864-о припинено державну службу та звільнено 30 листопада 2017 року Синьогуба Костянтина Івановича з посади начальника Смілянської ОДПІ в зв’язку з переходом на виборну посаду виконавчого комітету Смілянської міської ради Черкаської області.

Накази підписав в.о. Голови Державної фіскальної служби України М.В.Продан.

 

2. Нещодавно змінено номер телефону Смілянської ОДПІ Головного управління ДФС у Черкаській області на 2-09-53 (04733). За вказаним номером можна зателефонувати в центр обслуговування платників та записатися на особистий прийом до посадових осіб інспекції.

 

3. З 11 грудня – нові форми реєстраційних документів для отримання послуг електронного цифрового підпису:

Договір про надання послуг електронного цифрового підпису;

Реєстраційна картка (для фізичної особи);

Реєстраційна картка (для юридичної особи);

Додаток до Реєстраційної картки;

Заява про зміну статусу посиленого сертифіката відкритого ключа;

Додаток до заяви про зміну статусу посиленого сертифіката відкритого ключа.

 

Попередні форми реєстраційних документів попереднього зразка приймалися до 8 грудня включно і втратили чинність. Переглянути та завантажити актуальні форми реєстраційних можна у розділі «Реєстрація користувачів» Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС.