Територіальні органи ДФС
у Черкаській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Корисно кожному! Два актуальних відео для роботодавців і працівників

08.08.2017 -

Пропонуємо переглянути відео спеціального вебінару для роботодавців і працівників, який відбувся 1 серпня.

Захід за вашими зверненнями і за вашими запитаннями

Довгоочікуваний виступ Управління Держпраці в Черкаській області

 Податковий блок вебінару: https://www.youtube.com/watch?v=cLa5-Dy2aLM&t=443s Лектор Віталій Лушников, заступник начальника відділу аналізу та прогнозування надходжень податків і зборів з фізичних осіб та єдиного внеску управління податків і зборів з фізичних осіб головного управління ДФС у Черкаській області.

Інформація Держпраці: https://www.youtube.com/watch?v=ZMTC9FUQgjA Лектор Любов Ткаченко, заступник начальника відділу управління Держпраці у Черкаській області.

Зокрема висвітлено, як правильно оформити працівника на роботу, коли і в які терміни повідомити про це ДФС, як нараховувати зарплату працівникам і розрахувати правильно податки (на прикладах). А також: які наслідки незадекларованої праці, як правильно прийняти і звільнити працівника, про документи ФОП, який має найманих працівників, інспекційні відвідування Держпраці і т.ін.

Любов Ткаченко відповіла на численні запитання підприємців та наразі відповідає на додаткові, що надійшли на адресу проекту «Допомога платнику» help_payer@ukr.net після перегляду відео.

 

Радимо завантажити і використовувати тези, відповіді на запитання, презентації:

 

Також за темою читайте матеріали спільної гарячої лінії Управління Держпраці та ДФС в області в газеті «Нова Доба» 20 липня: http://novadoba.com.ua/40378-derzhpraci-ta-fiskalna-sluzhba-vidpovidaly-na-zapytannya-cherkaschan.html та узагальнені на суб-сайті головного управління ДФС у Черкаській області:

 

Підписка на канал проекту «Допомога платнику» https://www.youtube.com/channel/UCKJFJnNkoRLlDwMm0nUi8Nw та сторінку головного управління у Facebookhttps://www.facebook.com/sfs.cherkasy/

Ми працюємо для вас!