Територіальні органи ДФС
у Черкаській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Телефонні лінії з питань роботи СЕА!

25.08.2015 -

Головне управління ДФС у Черкаській області надає інформацію про посадових осіб, відповідальних за надання консультацій платникам з питань роботи системи електронного адміністрування ПДВ.

Звертаємо увагу платників податку на додану вартість, що найактуальнішу інформацію за тематикою вони можуть отримати звернувшись до спеціального банеру «Електронне адміністрування ПДВ» офіційного порталу Державної фіскальної служби Україниhttp://sfs.gov.ua/baneryi/podatkovi-zmini-2015/elektronne-administruvannya-pdv/

Також рекомендуємо переглянути вебінар з детального висвітлення актуальних питань роботи системи електронного адміністрування ПДВ.

Відео знаходиться на сайті проекту «Допомога платнику» за адресою: http://dopomogaplatnyku.ck.ua/archive/71 Презентація, актуальні листи ДФС України щодо СЕА ПДВ, листівка та відповіді на усі питання учасників вебінару (у т.ч. не озвучені під час онлайн трансляції) викладені на суб-сайт головного управління ДФС у Черкаській області: http://ck.sfs.gov.ua/okremi-storinki/arhiv2/210800.html .

 

Просимо платників податку на додану вартість, які не отримали детальної якісної консультації відповідальних фахівців державної податкової інспекції, де вони знаходяться на обліку повідомити про це заномером спеціальної гарячої лінії з проблемних питань ГУ ДФС у Черкаській області (0472) 33-91-34.

Також за вказаним номером слід повідомити про некоректне поводження з боку працівників фіскальної служби області, про відмову у наданні адміністративної послуги або консультацій.

Заздалегідь дякуємо за небайдужість і конструктивну критику.