Територіальні органи ДФС
у Черкаській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задовольнив Вас фаховий рівень працівника ЦОП, до якого Ви звернулися?

Змінено ставки збору за спеціальне використання води

24.06.2014 -

Законом України від 27.03.2014 № 1166-VII «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні» з 1 квітня 2014 року збільшено ставки ресурсних податків і зборів. Ставки ресурсних податків і зборів, які визначені в абсолютних значеннях, проіндексовано приблизно до рівня прогнозованого індексу споживчих цін на 2014 рік.

Зокрема, ставки збору за спеціальне використання води, встановлені статтею 325 Податкового кодексу України, підвищено приблизно на 8,6% для всіх напрямів і джерел використання (підземних, поверхневих джерел, використаної води для потреб гідроенергетики, водного транспорту, рибного господарства, виробництва напоїв, кар’єрної та дренажної води).

Водночас порядок обчислення та сплати збору в 2014 році залишився незмінним.

Відповідно до пункту 326.1 статті 326 Податкового кодексу України збір за спеціальне використання води обчислюється щоквартально наростаючим підсумком з початку року.

У зв’язку з вищенаведеними змінами, дані в податковій декларації рекомендується відображати двома окремими рядками, з відповідною приміткою у цих рядках:

за перше півріччя 2014 року:

за період «з 01.01.2014 по 31.03.2014 включно» – за ставками, які діяли до 1 квітня 2014 року, та за період «з 01.04.2014 по 30.06.2014 включно» – за новими ставками, що почали діяти з 1 квітня 2014 року;

за три квартали 2014 року:

за період «з 01.01.2014 по 31.03.2014 включно» – за ставками, які діяли до 1 квітня 2014 року, та за період «з 01.04.2014 по 30.09.2014 включно» – за новими ставками, що почали діяти з 1 квітня 2014 року;

за 2014 рік:

за період «з 01.01.2014 по 31.03.2014 включно» – за ставками, які діяли до 1 квітня 2014 року, та за період «з 01.04.2014 по 31.12.2014 включно» – за новими ставками, що почали діяти з 1 квітня 2014 року.