Територіальні органи ДФС
у Черкаській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Урочистості з нагоди 60-річчя Черкаської області

10.01.2014 -

Свій ювілей Черкаська область відзначила впродовж 7-9 січня святковими масовими заходами.

Для привітання жителів краю, який є не тільки географічним центром України, а й її духовним осердям, 9 січня до Черкас прибув віце-прем’єр-міністр України Костянтин Іванович Грищенко. Серед почесних гостей – народні депутати України, Герої Соціалістичної праці, Герої України, ветерани війни і праці, представники посольств, а також делегації сусідніх областей (зокрема, Київської, Кіровоградської, Вінницької, Полтавської та Хмельницької).

Напередодні урочистого зібрання у палаці культури «Дружба народів», на площі відбулися церемонії покладання квітів до пам’ятника Богдану Хмельницькому та вручення нових автомобілів 42-м ветеранам Великої Вітчизняної війни.

Під час урочистого зібрання палаці культури «Дружба народів», віце-прем’єр-міністр України Костянтин Грищенко зачитав звернення до черкащан Прем’єр-Міністра України Миколи Яновича Азарова, а голова обласної ради Валерій Петрович Черняк – від голови Верховної Ради.

Віце-прем’єр-міністр України Костянтин Іванович Грищенко, голова обласної державної адміністрації Сергій Борисович Тулуб та голова обласної ради Валерій Петрович Черняк вручили 85 державних та обласних нагород особистостям, які прославили Черкащину і зробили вагомий внесок у її розвиток та процвітання.

9 січня участь в урочистостях, присвячених 60-ій річниці утворення Черкаської області, взяли в.о. начальника Головного управління Міндоходів у Черкаській області Олег Гребенюк та начальник Черкаської митниці Міндоходів Юрій Гвоздій.