Територіальні органи ДФС
у Черкаській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Податківці не оминули увагою своїх підшефних в День Святого Миколая

19.12.2017

19 грудня в Україні відзначають День Святого Миколая. Для багатьох в нашій країні Святий Миколай – це один із найшановніших святих – чудотворець. Як відомо, Святий Миколай за життя опікувався дітьми та допомагав бідним.

Миколая Чудотворця вважають «найближчим до Бога святим, як посередника між Богом і людьми».

Тому і не дивно, що незалежно від віку, щороку на день Святого Миколая, майже кожна людина, а тим паче діти, мають надію, що всі прохання та побажання, які ідуть від серця, будуть обов’язково здійснені.

Підтвердження цього була сьогоднішня зустріч податківців в Обласному міжрегіональному центрі соціально – психологічної реабілітації дітей у м.Умань.

Отримавши велике задоволення від виступу діточок – вихованців дитячого притулку, кожен з присутніх мав змогу долучитися до свята. Гості закладу, на цей час, ставши помічниками Святого Миколая, максимально виконали побажання дітей через свої подарунки, солодощі та фрукти.

«В цей святковий день, хочу побажати, щоб Святий Миколай приніс кожному з вас здоров'я й радості; приємних, щирих друзів і безліч подарунків. І як кажуть: «хай ваша подушка набита буде щастям, та здійснюється чудова, найсвітліша казка у вашому житті!»», - зазначив Володимир Сліпченко, звертаючись до дітлахів.

Уманська ОДПІ