Територіальні органи ДФС
у Черкаській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Актуально - обережно, фальсифікат!

24.11.2017

Це було одним із основних питань під час чергової зустрічі з представниками громадськості.

Зокрема, присутнім повідомили, що за даними Головне управління ДФС у Черкаській області, останнім часом до їх управління надходять повідомлення від небайдужих громадян про поширення на території області продажу алкогольного фальсифікату, а саме - у п’ятилітрових ємностях. Як зазначають представники відомства - з цього приводу проводяться перевірки, фальсифікат вилучається з обігу.

Також присутнім наголосили, що напої, які продавці фальсифікату видають за міцні, виготовляються в антисанітарних умовах з сировини невідомого походження, води сумнівної якості, з використанням невстановлених інгредієнтів, добавок й барвників та становлять загрозу для здоров’я і навіть життя людей. Це стосується і тари, у якій зберігається сировина, змішуються та розливаються підробки. Підчас заходу демонстрували фото, зроблені цього року під час перевірок. Та нагадали, що покупці фальсифікату покривають незаконну діяльність, ухиляються від сплати податків і заохочують скоєння злочину.

Кожен присутній отримав друкований матеріал щодо відповідальності СГД відповідно до Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» тощо.

Та на завершення зустрічі фахівці звернулися до громади з проханням: «Запрошуємо громадян, бізнес, громадські організації спільно боротися з особами, які спекулюють на людській природі та поширюють фальсифікат, що становить загрозу для життя і здоров’я людей. Застерігаємо всіх від підробок!».

Уманська ОДПІ