Територіальні органи ДФС
у Черкаській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

«День відкритих дверей» в Смілянській ОДПІ

07.11.2017

Днями двері Смілянської об’єднаної податкової інспекції відкрилися для школярів 9-А класу на чолі з Онученко Лідією Михайлівною – вчителем економіки та географії НВК «Загальноосвітньої школи I-III ступенів №3-колегіум» Смілянської міської ради Черкаської області. Начальник Смілянської ОДПІ ГУ ДФС у Черкаській області Синьогуб Костянтин Іванович розповів молоді про податкову систему України, роль сплати податків у наповненні казни держави та місцевого бюджету, про сьогодення податківців, програму реформування податкової служби та  удосконалення системи обслуговування платників податків.

Майбутні податківці завітали з екскурсією й до Центру обслуговування платників де їм розповіли про сутність сучасних податків та про відповідальну роботу податківців. Школярі дізнались про сучасні нововведення, про створення електронних сервісів, які значно полегшують роботу суб’єктів господарювання, про комплекс послуг з отримання дозвільних документів, податкових консультацій, удосконалення процесу приймання податкової звітності від суб’єктів господарювання, забезпечення швидкого доступу платника до інформації. Костянтин Іванович коротко ознайомив присутніх з основними напрямками роботи інспекції із забезпечення надходження платежів і податків до бюджетів усіх рівнів, а також з показниками роботи за 10 місяців 2017 року.

«Лише здобувши міцні знання можна у майбутньому стати сумлінними платниками податків та фахівцями своєї справи, - зауважив начальник. Постійно працюйте над собою, щоб стати хорошим спеціалістом – необхідно докласти багато зусиль і терпіння. А якщо ви станете справжніми фахівцями своєї справи, з вами буде приємно працювати», -  відзначив Костянтин Іванович.

 На завершення заходу школярі подякували податківцям за цікаву зустріч та зрозуміли наскільки  кропіткою і відповідальною є їхня праця.

Смілянська ОДПІ