Територіальні органи ДФС
у Черкаській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Уманський дитячий притулок: 1 червня - свято для дітей

01.06.2017

Чому дитяче свято було вирішено відзначати саме 1 червня. Як відомо, Міжнародний день дітей - одне з найстаріших міжнародних свят. Рішення про його проведення було прийнято в 1925 році на Всесвітній конференції, присвяченій питанням благополуччя дітей, у Женеві. У тому ж році Генеральний консул Китаю в Сан-Франциско зібрав групу китайських дітей-сиріт і влаштував для них святкування, дата якого припала саме на 1 червня.

Україна традиційно підтримує міжнародні свята. Тож, щороку, 1 червня, податківці відвідують своїх підшефних в Обласному міжрегіональному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей, який був створений на базі Уманського дитячого притулку. Як відомо, в центрі постійно перебувають до 40 дітей віком від трьох до вісімнадцяти років, але в 2017 році їх вже 49.

Як розповіла директор Центру Наталя Валеріївна:«До нас потрапляють різні вихованці. Дехто з них – сироти, які чекають на всиновлення. Деяких забирають з неблагополучних сімей соціальні працівники. В той час, поки діти в нас на реабілітації, проводиться робота з їхніми батьками. Часто це дає гарні результати і за кілька місяців дітей можна повернути в сім’ю».

Працівники Уманської ОДПІ, як добрі друзі, завжди цікавляться життям своїх підопічних, та в кожен свій візит дарують речи, які бувають вкрай необхідні в повсякденному житті: це і світильники в кімнату для дівчаток, і килимки на підлогу хлопчикам, кухонні приладдя, повсякденний одяг діткам та взуття підліткам, тощо.

І цей рік, не став винятком, працівники Уманської ОДПІ ГУ ДФС у Черкаській області на чолі з начальником інспекції Володимиром Сліпченко відвідали 1 червня 2017 року своїх підшефних. Податківці заздалегідь поцікавилися про потреби вихованців у директора Центру. Подарунки були доречні, і викликали не підроблену радість в очах дітлахів.

Але в цей день не тільки вихованці були обдаровані, а й всі присутні. Великим подарунком від дітей був чудовий концерт з піснями, віршами, танцями та сценками.

Та наприкінці заходу дітлахи подарували кожному присутньому мотанку у вигляді янгола, виконану власноруч. До речі, Наталія Валеріївна після вручення своїми вихованцями наголосила, що ця мотанка, виконана дитячими руками буде оберегом кожному.

Не дарма, на прапорі до Міжнародного дня дітей, на його зеленому тлі, що символізує зростання та гармонію, , навколо знаку Землі розміщено фігурки, які символізують різноманітність і терпимість, а знак Землі, розміщений у центрі, - це символ нашого спільного дому.

Ось так, ми прийшли до наших підшефних, допомогти їм, а вони в цей же час допомогли нам – дорослим.

 

Уманська ОДПІ