Територіальні органи ДФС
у Черкаській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Міжнародний день захисту дітей!

01.06.2017

Щороку, в перший день літа, відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

І хоча через зайнятість податківцям не вдається так часто, як би їм хотілося, навідувати дітей, які потребують особливої підтримки, у цей день, 1 червня, працівники Смілянської ОДПІ на чолі з в.о. начальника Шевченко Вікторією уже багато років навідуються до вихованців Смілянського дитячого будинку інтернату в День захисту дітей. Замінити цим дітям рідних людей – тата чи маму – не зможе ніхто, як би не хотів і не намагався, однак зігріти їх теплом своїх сердець, увагою і ласкою, вселити їм віру у добро і справедливість – це найменше, що можуть дорослі. І намагаються це робити.

А вихованці дитбудинку з нетерпінням чекали на гостей, підготувавши для них святкову програму. У піснях, віршах, танцях, малюнках вони висловлювали свої почуття до життя, до рідної землі і країни, славили мир, сонце, радість, материнську любов. Податківці привітали дітей зі святом і подарували подарунки: морозиво, печиво, цукерки, солодкі палички, соковиті фрукти та інші солодощі.

За увагу до малечі, яка обділена материнською ласкою, гостям щиро подякував директор дитбудинку Богдан Анатолій Володимирович.


Смілянська ОДПІ