Територіальні органи ДФС
у Черкаській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Звіт про розгляд письмових запитів на отримання публічної інформації, що надійшли до органів Черкаської митниці ДФС за квітень 2017 року

28.04.2017

Звіт

про розгляд письмових запитів наотримання публічної інформації, що надійшли до органів Черкаської митниці ДФС

за квітень 2017 року

 

відповідно до Закону України від 13 січня 2011 року №2939-VІ «Про доступ до публічної інформації»

 

Станом на 30 квітня 2017 року до Черкаської митниці ДФС надійшло 5 письмових запити на отримання публічної інформації.

Запити було розглянуто та опрацьовано у строк, встановлений частиною 1 ст.20 Закону України від 13 січня 2011 року №2939-VІ «Про доступ до публічної інформації».

 

Протягом звітного періоду до Черкаської митниці ДФС надійшлоп’ять запити від:

  1. Поліщук Євгенії Іванівни, звернулася з проханням надати копію постанови Черкаської митниці ДФС від 09.11.2016 в справі про порушення митних правил №94/90200/16. Запит надійшов в твердому вигляді;

  2. Тищенко Вікторія Федорівна, звернулася з проханням надати інформацію про кількість здійснених митних операцій і окремо про операції, здійснені за принципом «єдиного вікна» за 2015 і 2016 роки.

Запит надійшов на електронну пошту митниці;

  1. Фрадинський Олександр Анатолійович, звернувся з проханням надати інформацію про кількість та назви митних постів в аеропортах України; штатна чисельність та структура митних постів в аеропортах України; стан виконання індикативних показників надходжень митних платежів у розрізі митних постів в аеропортах; кількість протоколів та їх загальна сума, складені посадовими особами митних постів в аеропортах України. Інформацію надати за 2012-2016 рр.

  2. ТОВ «Агро-Альянс», звернулись з проханням надати рішення про визначення території місць доставки товарів автомобільним транспортом за адресою Черкаська область, м.Умань.

  3. ІП «Агро-Вільд Україна», звернулися з проханням надати інформацію про адресу митного поста Умань.

Черкаською митницею ДФС надана письмова відповідь заявникам. Таким чином, констатуємо відсутність випадків порушення термінів розгляду запитів на отримання публічної інформації від громадян протягом звітного періоду.