Територіальні органи ДФС
у Черкаській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Шановні представники інститутів громадянського суспільства!

13.05.2017 -

З метою налагодження ефективної взаємодії з громадськістю та відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (далі – Постанова № 996) зі змінами при Головному управління ДФС у Черкаській області утворюється Громадська рада.

18 липня 2017 року об 11 год. 00 хв., у залі засідань Головного управління ДФС у Черкаській області за адресою: м.Черкаси, вул.Хрещатик, 235, відбудуться установчі збори для формування складу Громадської ради при Головному управлінні ДФС у Черкаській області.

На сьогодні Ініціативна група, склад якої затверджено спільним наказом Головного управління ДФС у Черкаській областіта Черкаської митниці ДФС від 11.05.2017765/45, здійснює організаційні та методичні заходи з підготовки установчих зборів та формує список учасників.

З метою участі в установчих зборах представникам інститутів громадянського суспільства необхідно підготувати та надати на адресу Ініціативної групи оформлену належним чином заяву та інші необхідні документи, визначені Постановою №996 зі змінами.

Документи виключно на паперових носіях необхідно надсилати засобами поштового зв’язку до 19.06.2017 (включно)* за адресою: 18002, м.Черкаси, вул.Хрещатик, 235або нарочно відділу комунікацій управління організації роботи Головного управління ДФС у Черкаській області (к. 534) за зазначеною адресою.

Електронною поштою документи не приймаються!

Відповідальний за організацію прийому документів:

РубченкоЛ.О. – голова Ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при Головному управлінні ДФС у Черкаській області (тел. : (0472) 54-04-46).

Для отримання довідкової інформації звертайтеся за телефонами відділу комунікацій управління організації роботи Головного управління ДФС у Черкаській області: (0472) 33-91-34 

* Звертаємо увагу, що прийом документів завершується за тридцять календарних днів до дати проведення установчих зборів (Постанова № 996 зі змінами)

Ініціативна група з підготовки установчих зборів 

для  формування Громадської ради

при Головному управлінні ДФС у Черкаській області