Територіальні органи ДФС
у Черкаській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Про надання проблемних питань та пропозицій і зауваження щодо роботи ГУ, які потребують негайного вирішення

03.12.2014

Шановні керівники та представники впливових громадських організацій!

Дякуємо Вам за небайдужість, конструктивну критику, надані зауваження та пропозиції. Повідомляємо, що усі отримані від Вас зауваження та пропозиції у вересні – жовтні ц.р. були узагальнені, опрацьовані керівництвом, винесені на розгляд на апаратній нараді ГУ ДФС в області та вжиті наступні заходи:

1. Ліцензії на продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів видаються у ЦОП на місцях.

2. Переформатовано роботу підрозділу ліцензування та контролю за обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів. Звільнено 3 працівників вказаного підрозділу та на 40 % змінено склад підрозділу. Робота підрозділу перебуває під особливим пильним контролем керівництва ГУ ДФС в області.

3. Покращено рівень обслуговування платників у ЦОП. Водночас у разі неякісного обслуговування на місцях для платника передбачено можливість поскаржитись на інспектора та отримати фахову консультацію за номером спеціальної гарячої лінії ГУ ДФС в області 33-91-34.

4. Працівникам ДПІ області вказано на недопустимість неприйняття звітності в паперовій формі.

5. Для широкого і оперативного інформування Вас про зміни та наявні роз’яснення законодавства проводиться розсилка друкованої продукції та повідомлень на Ваші електронні скриньки для врахування в роботі та поширення серед членів організацій.

Також усі Ваші пропозиції стосовно змін і доповнень до законодавства направлені спеціальній комісії ДФС України із підготовки пропозицій щодо оптимізації адміністрування податків за напрямом «Адміністрування — поточний контроль».

У зв’язку з викладеним, та на виконання відповідного доручення начальника головного управління ДФС у Черкаській області В.В.Коломійця просимо Вас повідомити, чи відбулись насправді зміни на місцях як реакція на Вашу критику та вжиті ГУ заходи, а також поінформувати про проблемні питання взаємодії з органами фіскальної служби на місцях.

Також просимо повідомити перелік питань, які потребують негайного винесення на засідання Ради за участі керівництва ГУ ДФС в області або потребують нагального вирішення на центральному рівні.

Просимо Вас направити (до 15.12.2014) перелік зазначених проблемних питань та пропозицій і зауваження щодо роботи ГУ, які потребують негайного вирішення, на електронну адресу сектору комунікацій Головного управління ДФС у Черкаській області zmi@ck.minrd.gov.ua.

З повагою

Завідувач сектору комунікацій О.А.Заскальна