Територіальні органи ДФС
у Черкаській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Щодо розгляду проблемних (спірних) питань у сфері оподаткування!

03.09.2014

Шановні члени спільної Комісії

щодо розгляду проблемних (спірних) питань у сфері оподаткування!

 

На виконання відповідного доручення в.о. начальника головного управління Міндоходів у Черкаській області В.В.Коломійця прошу Вас надати пропозиції щодо питань для розгляду на засіданні спільної Комісії щодо розгляду проблемних (спірних) питань у сфері оподаткування.

Так, 19 червня та 11 липня підписано Меморандуми про співпрацю з Асоціацією захисту сільгосптоваровиробників та розвитку сільських територій Черкащини, Черкаським обласним союзом промисловців і підприємців, ЧООР, Черкаським обласним осередком ВГО малого та середнього бізнесу «Фортеця», Черкаською міською профспілковою організацією Черкаської обласної профспілки «Солідарність», ТВ ВГО «Асоціація платників податків України» в Черкаській області, якими зокрема закріплено створення спільної Комісії щодо розгляду проблемних (спірних) питань у сфері оподаткування.

Нагальність створення Комісії спричинена зверненнями впливових громадських організацій області щодо необґрунтованого застосування штрафних санкцій ГУ Міндоходів в області до підприємців та загальних зауважень до проведення та результатів контрольно-перевірочної роботи податкових органів. Вказана комісія ініційована і створена тільки в Черкаській області.

У зв’язку з викладеним прошу Вас направити перелік питань для винесення на засідання комісії на електронну адресу інформаційно-комунікаційного сектору Головного управління Міндоходів у Черкаській області zmi@ck.minrd.gov.ua.

 

З повагою

 

Секретар комісії, завідувач інформаційно-комунікаційного сектору О.А.Заскальна