Територіальні органи ДФС
у Черкаській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Засідання Громадської ради у форматі „круглого столу” за участі представників громадськості та бізнесу у регіонах у режимі відеоселектору

11.08.2014 -

Шановні члени Громадської ради!

Нагадуємо, що відповідно до доручення Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка Державною фіскальною службою України проводиться обговорення основних положень Урядового пакету комплексних змін у податковій системі (Концепції реформування податкової системи України).   

 У зв’язку із зазначеним14 серпня 2014 рокуо 10 год. 00 хв. заплановано засідання членів Громадської ради при Міністерстві доходів і зборів України у форматі „круглого столу” за участі представників громадськості та бізнесу у регіонах у режимі відеоселектору.

Запрошуємо Вас взяти участь у зазначеному заході, який відбудеться в студії ГУ Мінджоходів у Черкаській області за адресою: м. Черкаси, вул..Хрещатик, 235, 6 поверх, Зала засідань. Реєстрація з 09-00 год. до 09-35 год. (прибути не пізніше 09-35 год.).

Окрім того, одразу після проведеного заходу, (орієнтовно о 12-00 год.) розпочнеться кущовий семінар щодо основних аспектів концепції створення Служби фінансових розслідувань. Запрошуємо взяти участь в обговоренні зазначеного питання.

Підтвердження про участь у засіданні просимо надіслати до 14 год. 00 хв.  12 серпня 2014 року на електронну адресу: podat@ukr.net за формою: ПІБ, організація, яку представляє учасник, займана посада.