Територіальні органи ДФС
у Черкаській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Про проведення обговорення та надання пропозицій

11.08.2014 -

Шановні члени Громадської ради!

Звертаємо Вашу увагу на нагальні теми для громадського обговорення та надання пропозицій:

  • Урядова Концепція реформування податкової системи;

  • Створення служби фінансових розслідувань.

 

Велике прохання обов’язково переглянути Концепцію (додається) та законопроекти щодо СФР (додаються з посиланнями):

Проект Закону України "Про внесення змін до Митного кодексу України (у зв'язку з прийняттям Закону України «Про основи запобігання та боротьби з економічними правопорушеннями»)"   

Проект Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України (у зв'язку з прийняттям Закону України «Про основи запобігання та боротьби з економічними правопорушеннями»)"   

Проект Закону України "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України (у зв'язку з прийняттям Закону України «Про основи запобігання та боротьби з економічними правопорушеннями»)"

Проект Закону України "Про основи запобігання та боротьби з економічними правопорушеннями"

та надати слушні пропозиції і зауваженнядля узагальнення та обговорення на засіданні Громадської ради. Вказану інформацію надіслати не пізніше 16-00 год. 13.08.2014 на електронну адресу інформаційно-комунікаційного сектору Головного управління Міндоходів у Черкаській області podat@ukr.net.

 

Також нагадуємо, що з 7 по 18 серпня Рада з кадрових питань ДФС приймає документів від кандидатів, які мають намір та бажання зайняти посади начальників головних управлінь та митниць в областях, м. Києві Державної фіскальної служби України.

Детальну інформацію про роботу Ради та Перелік інформації про кандидатів на керівні посади у територіальних органах ДФС, яка використовується Радою під час прийняття рішень можна переглянути на веб-порталі ДФСУу розділі «Міністерство» (підрозділ «Робота з персоналом» вкладка «Робота з кадрових питань Державної фіскальної служби України») за посиланням http://minrd.gov.ua/pro-minrd-ukraini/robota-z-personalom/rada-z-kadrovih-pitan/158055.html.

З питань, пов’язаних з обговоренням створення СФР та направлення пропозицій пропонуємо звертатись до координатора обговорення від ГУ Міндоходів у Черкаській області, секретаря Громадської ради Калюжного Віталія Миколайовича (тел. 33-91-34).

З повагою

Інформаційно-комунікаційний сектор

ГУ Міндоходів у Черкаській області