Територіальні органи ДФС
у Черкаській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Громадське обговорення створення Служби фінансових розслідувань!

05.08.2014 -

Шановні члени Громадської ради!

Запрошуємо Вас долучитися до громадського обговорення створення Служби фінансових розслідувань.

ГУ Міндоходів у Черкаській області пропонує бізнесу, громадським організаціям області і усім небайдужим черкащанам долучитись до обговорення створення Служби фінансових розслідувань (СФР).

Метою створенняСФР – запровадження європейської моделі фінансового контролю внутрішнього аудиту розпорядників бюджетних коштів після відкриття кримінального провадження.

Серед основних переваг створення Служби фінансових розслідувань:

1. Зосередження у єдиній структурі СФР зусиль з протидії загрозам у фінансово-економічній сфері.

2. Зменшення тиску на бізнес, сприяння фінансової прозорості, створення рівних і справедливих для всіх правил.

3. Усунення дублювання функцій правоохоронних органів та збереження бюджетних коштів. Процес створення Служби не вимагатиме додаткових видатків. Водночас буде зекономлено державні гроші за рахунок скорочення структур-дублерів. 

4. Створенння єдиної структури - запобіжник від колективної безвідповідальності.

Пропонуємо Вам переглянути наступні законопроекти щодо створення СФР:

Проект Закону України "Про внесення змін до Митного кодексу України (у зв'язку з прийняттям Закону України «Про основи запобігання та боротьби з економічними правопорушеннями і здійснення фінансового контолрю»)";

Проект Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України (у зв'язку з прийняттям Закону України «Про основи запобігання та боротьби з економічними правопорушеннями і здійснення фінансового контролю»)";  

Проект Закону України "Про внесення здмін до Бюжетного кодексу України (у зв'язку з прийняттям Закону України «Про основи запобігання та боротьби з економічними правопорушеннями і здійснення фінансового контролю»)";  

Проект Закону України "Про основи запобігання та боротьби з економічними правопорушеннями і здійснення фінансового контролю".  

та надати пропозиції та зауваження до тексту законопроектів і до ініціативи щодо створення СФР.

Пропозиції та зауваження до тексту законопроектів і до ініціативи щодо створення СФР просимо надсилати для узагальнення та обговорення на засіданні Громадської ради на електронну адресу інформаційно-комунікаційного сектору Головного управління Міндоходів у Черкаській області zmi@ck.minrd.gov.ua.

З питань, пов’язаних з обговоренням створення СФР та направлення пропозицій пропонуємо звертатись до координатора обговорення від ГУ Міндоходів у Черкаській області, секретаря Громадської ради Калюжного Віталія Миколайовича (тел. 33-91-34, 067-739-21-50).

Також пропонуємо переглянути відеорозяснення щодо створення Служби фінансових розслідувань за адресою: http://minrd.gov.ua/media-tsentr/videogalereya/slujba-finansovih-rozsliduvan/1696.html.

 

Крім того звертаємо Вашу увагу, що згідно плану-графіку ДФС України 14 серпня 2014 року заплановано проведення в режимі відеоселектору наради-семінару для Запорізької, Черкаської, Харківської, Рівненської, Кіровоградської, Чернівецької та Дніпропетровської областей.

Крім виступу першого заступника Голови ДФСУ Володимира Петровича Хоменка фахівці профільних департаментів фіскальної служби викладуть на нараді актуальні питання сплати ПДВ, податку на прибуток та ПДФО.

Пропонуємо взяти участь у нараді-семінарі та повідомити про це секретаря ради Калюжного Віталія Миколайовича.

 

З повагою

 

Інформаційно-комунікаційний сектор

ГУ Міндоходів в Черкаській області