Територіальні органи ДФС
у Черкаській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Шановні представники інститутів громадянського суспільства!

10.07.2013 -

Нагадуємо, ініціативна група з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при Головному управлінні Міндоходів у Черкаській області здійснює організаційні та методичні заходи щодо підготовки установчих зборів та формує список учасників.

З метою участі в установчих зборах представникам інститутів громадянського суспільства необхідно було підготувати та надати до 6 липня 2013 року на адресу ініціативної групи оформлену належним чином заяву та інші необхідні документи.

Водночас станом на 6 липня отримано документи лише від 10 представників ІГС.

ГУ Міндоходів у Черкаській області зацікавлено у неформальній роботі консультативно-дорадчого органу і запрошує, з метою участі в установчих зборах представників інститутів громадянського суспільства, активізуватись,  підготувати і надати необхідні документи.

У зв’язку з цим продовжуємо термін прийняття документів до 23 липня 2013 року.

Документи на паперових носіях приймаються нарочно  або засобами поштового зв’язку  з 09:00 до 18:00 (п’ятниця до 16:00), (крім вихідних та святкових днів) за адресою: м.Черкаси, вул.Хрещатик, 235, кімн. 534.

Відповідальна особа – Калюжний Віталій Миколайович.

З метою отримання детальної інформації звертайтеся за телефонами: (0472) 339-134 або засобами електронного зв’язку: podat@ukr.net.