Територіальні органи ДФС
у Черкаській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Шановні представники інститутів громадянського суспільства!

17.06.2013 -

З метою налагодження ефективної взаємодії з громадськістю та відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» при Головному управлінні Міндоходів у Черкаській області створюється Громадська рада.

На сьогодні ініціативна група, склад якої затверджено наказом Головного управління Міндоходів у Черкаській області від 17.06.2013 №9, здійснює організаційні та методичні заходи щодо підготовки установчих зборів та формує список учасників.

Перше засідання групи заплановано на другу декаду липня ц.р.

З метою участі в установчих зборах просимо вас, представників інститутів громадянського суспільства, підготувати та надати оформлену належним чином заяву та інші необхідні документи.

Документи на паперових носіях приймаються нарочно  або засобами поштового зв’язку до 06 липня 2013 р. включно з 09:00 до 18:00 (п’ятниця до 16:00), (крім вихідних та святкових днів) за адресою: м.Черкаси, вул.Хрещатик, 235, кімн. 534.

Відповідальна особа – Калюжний Віталій Миколайович.

З метою отримання детальної інформації звертайтеся за телефонами: (0471) 339-134 або засобами електронного зв’язку: podat@ukr.net.