Територіальні органи ДФС
у Черкаській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Наказ ДПС України від 14.06.2012 № 516 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо приймання та комп’ютерної обробки податкової звітності платників податків в органах ДПС України»

16.08.2012

Наказ ДПС України від 14.06.2012 № 516 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо приймання та комп’ютерної обробки податкової звітності платників податків в органах ДПС України»

З метою забезпечення практичного застосування статей 46-51 Податкового кодексу України та відповідно до статті 2 Закону України від 12 грудня 1990 року № 509-ХІІ „Про державну податкову службу в Україні”

 

НАКАЗУЮ:

 

Затвердити:

1.1.   Методичні рекомендації щодо приймання та комп’ютерної обробки податкової звітності платників податків в органах ДПС України (далі - Методичні рекомендації) (додаток 1);

1.2.   Регламент виконання робіт та взаємодії підрозділів на районному рівні у системі подання податкової звітності в електронному вигляді (додаток 2);

1.3.   Опис алгоритму контролю для проведення автоматизованої камеральної перевірки показників та перенесення сум до карток особових рахунків (додаток 3);

1.4.   Тимчасовий Реєстр форм звітних документів платників податків юридичних та фізичних осіб для занесення до електронної бази звітних документів ДПС України (додаток 4).

2. Головам ДПС в АР Крим, областях, мм. Києві, Севастополі та Центрального офісу:

2.1. організувати роботу щодо застосування Методичних рекомендацій після введення їх у дію в підпорядкованих державних податкових інспекціях;

2.2.    забезпечити контроль за дотриманням цих Методичних рекомендацій;

2.3. здійснити заходи щодо своєчасного та якісного введення податкової звітності з урахуванням збільшення кількості документів, що обробляються.

  1. Вважати таким, що втратив чинність, наказ ДПА України від 31.12.08 № 827 „Про затвердження Методичних рекомендацій щодо централізованого приймання та комп’ютерної обробки податкової звітності платників податків в органах ДПС України” із змінами та доповненнями.

Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Голова ДПС України                                                        О.В.Клименко