Територіальні органи ДФС
у Черкаській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Лист ГУ ДФС у Черкаській області від 29.03.2017 року № 7143/23-00-12-0214

29.03.2017

Про надання податкової консультації

Головне управління ДФС у Черкаській області розглянуло лист ТОВ «А» щодо складання розрахунку коригування до податкової накладної з терміном виписки більше 1095 днів та керуючись ст. 52 Податкового кодексу України повідомляє наступне.

Відповідно до п. 192.1 ст. 192 ПКУ якщо після постачання товарів/послуг здійснюється будь-яка зміна суми компенсації їх вартості, включаючи наступний за постачанням перегляд цін, перерахунок у випадках повернення товарів/послуг особі, яка їх надала, або при поверненні постачальником суми попередньої оплати товарів/послуг, суми податкових зобов’язань та податкового кредиту постачальника та отримувача підлягають відповідному коригуванню на підставі розрахунку коригування до податкової накладної, складеному в порядку, встановленому для податкових накладних, та зареєстрованому в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Розрахунок коригування до податкової накладної складається також у випадку виправлення помилок, допущених при складанні податкової накладної, у тому числі не пов’язаних із зміною суми компенсації вартості товарів/послуг.
Тобто, ПКУ визначено, що розрахунок коригування складається як при виправленні помилки в податковій накладній, так і при зміні умов договору.

Разом з цим, п.50.1 ст. 50 та п. 102.1 ст. 102 ПКУ визначений строк давності для складання розрахунку коригування до податкової накладної - 1095 днів з дати складання такої податкової накладної.

Таким чином, ТОВ «А» не дотримані строки давності п.102.1 ст. 102 ПКУ при складанні розрахунку коригування до вказаної в запиті податкової накладної.

 

Перший заступник начальника                                                                                   М.А. Гріднєв

 

 

До списку