Територіальні органи ДФС
у Черкаській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Бюджетні рахунки для сплати податків та митних платежів!

2018-09-02

Звертаємо увагу платників на необхідність починаючи від 2 липня заповнювати у розрахункових документах  на сплату податків і зборів реквізити нових бюджетних рахунків та не допускати виникнення податкового боргу через невірне зазначення реквізитів.

Завантажити та використовувати реквізити нових бюджетних рахунків для платників Черкаської області:

Реквізити рахунків для обліку доходів державного бюджету по Черкаській області (діють з 02.07.2018)

Реквізити рахунків для обліку доходів місцевого бюджету по Черкаській області (діють з 02.07.2018)

Реквізити рахунків Черкаської митниці ДФС (з 02.07.2018 діють нові рахунки для зарахування адміністративних штрафів)

Інформація про рахунки в розрізі областей – розміщена на веб-порталі ДФС у рубриці «Бюджетні рахунки» (http://sts.gov.ua/byudjetni-rahunki) та на веб-сторінках органів Державної казначейської служби України.

 

Також звертаємо увагу і на необхідність уважно заповнювати в платіжних документах на перерахування податків, зборів, платежів поле «призначення платежу».Слід керуватися наказом Міністерства фінансів України від 24.07.2015 №666 «Про затвердження Порядку заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів».

Звертаємо увагу, що через некоректне або невірне зазначення платником призначення платежу, можливе виникнення у такого платника податкового боргу, пені та штрафних санкцій за несплату/несвоєчасну сплату податків, зборів.