Територіальні органи ДФС
у Черкаській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Обережно, фальсифікат!

2017-12-07

Головне управління ДФС у Черкаській області останнім часом отримує багато повідомлень від небайдужих черкащан про поширення на території області продажу алкогольного фальсифікату зокрема у п’ятилітрових ємностях. Проводяться перевірки і фальсифікат вилучається з обігу.

Застерігаємо черкащан від підробок і запрошуємо громадян, бізнес і громадські організації спільно боротися з особами, які спекулюють на людській природі та поширюють фальсифікат, що становить загрозу для життя і здоров’я людей.

Звертаємо увагу, що напої, які продавці фальсифікату видають за міцні, виготовляються в антисанітарних умовах з сировини невідомого походження, води сумнівної якості, з використанням невстановлених інгредієнтів, добавок й барвників та становлять загрозу для здоров’я і навіть життя людей. Це стосується і тари, у якій зберігається сировина, змішуються та розливаються підробки.

Також слід пам’ятати, що покупці фальсифікату покривають незаконну діяльність, ухиляються від сплати податків і заохочують скоєння злочину

Попереджаючи про відповідальність, закликаємо підприємців і громадян не порушувати закон та дотримуватись встановленого порядку продажу алкогольних напоїв.

Нагадуємо, мінімальна роздрібна ціна за пляшку горілки 0,5 літра вмістом спирту 40% становить 79,56 гривень. Мінімальна роздрібна ціна однієї пляшки тризіркового коньяка 0,5 літра вмістом спирту 40% становить 119,46 грн., чотирьохзіркового – 129,03 грн. та п’ятизірковий коштує 138,52 грн. мінімум. З додатком до постанови Кабінету Міністрів України від 09.08.2017 №634 «Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 30 жовтня 2008 р. № 957», згідно якої підвищено мінімальні оптово-відпускні і роздрібні ціни на окремі алкогольні напої можна ознайомитись за посиланням:http://www.kmu.gov.ua/control/uk/cardnpd?docid=250218536

Просимо для організації перевірок та вилучення фальсифікату з незаконного обігу, повідомляти про продаж на території Черкаської області алкогольних напоїв за заниженими цінами, у не призначеній або у не передбаченій для цього тарі, без марок акцизного податку тощо безпосередньо начальника профільного управління головного управління ДФС в області Дмитра Анголюка за номером телефону (067) 470-83-16та/абоповідомте про порушенняза номером телефону відділу комунікацій управління організації роботи головного управління ДФС у Черкаській області (0472)33-91-34.

Для пришвидшення перевірки просимо зробити фотофіксацію порушень та направити фото із зазначенням закладу торгівлі та короткою інформацією про порушення на адресу головного управління ДФС у Черкаській області ck.zmi@sfs.gov.uaабо надіслати фото та повідомлення на сторінку головного управління у Facebookhttps://www.facebook.com/sfs.cherkasy/