Територіальні органи ДФС
у Черкаській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Застерігаємо платників від виконання незаконних вимог шахраїв, які видають себе за посадових осіб ДФС!

2017-05-19

Звертаємо увагу на активізацію як загалом в Україні, так і на Черкащині зокрема осіб, які вимагають у посадових осіб підприємств і підприємців гроші від імені керівництва головного управління ДФС в області та керівників державних податкових інспекцій і відділень.

Вимагателі поводяться вкрай зухвало і за повідомленнями підприємців, досить переконливі.

Позиція керівництва головного управління ДФС у Черкаській області з даного приводу є незмінною. Начальник головного управління ДФС у Черкаській області Максим Криштопа наголошує, що ніхто не може телефонувати з незаконними вимогами від імені ДФС і вказані особи не мають жодного відношення до служби. Тим більше, що з 1 січня 2017 року на рівні державних податкових інспекцій залишились виключно функції сервісного обслуговування платників. Перевірочна робота зосереджена на обласному рівні. Вона дуже регламентована.

Більшість підприємців про це знають, тому рішуче відмовляються від пропозиції шахраїв «за певну суму виключити підприємство з плану перевірок».

 

Закликаємо керівників і бухгалтерів підприємств та підприємців протистояти зловмисникам. Гаряча лінія ГУ ДФС у Черкаській області (0472) 33-91-34. Номер телефону начальника відділу внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Черкаській області Володимира Капури (067) 472-46-04 


Відео звернення першого заступника начальника Головного управління ДФС у Черкаській області Миколи Гріднєва